Ref. 1292
Vestigingsgebied:
Midden Nederland
Werkgebied:
Nederland
Branche:
Rechtsvorm:
BV
Omzet:
€ 2.300.000 per jaar
Vraagprijs:
Notk
Consultancybedrijf voor Data Science, Data Engineering & Business Intelligence
Deze organisatie behoort tot de top 50 BI-spelers in Nederland op het gebied van data science, data engineering en business intelligence.
Met gespecialiseerde AI-expertise helpt deze organisatie grote Nederlandse bedrijven met turnkey-oplossingen en structurele verbeteringen, met als doel hen op de meest efficiënte en effectieve manier te ondersteunen bij het realiseren van hun doelen.
Het bedrijf heeft meerdere grote projecten gewonnen die de komende jaren moeten worden uitgevoerd. Momenteel bestaat het team uit 8 personen en zal het tegen eind 2025 moeten groeien naar minimaal 20 medewerkers.
De verwachte omzet voor 2025 bedraagt circa 2,3 miljoen euro, met een EBITDA van 16%. Door langetermijncontracten wordt een significante groei verwacht in 2026 en 2027.
De organisatie is gevestigd in een modern kantoorgebouw in het centrum van Nederland.
Wij zijn op zoek naar een hands-on investeerder of een strategische koper die bereid is 100% van de aandelen over te nemen.
Een unieke kans voor een partij om de wereld van AI te betreden.